ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Музично-хореографічна вистава «В пошуках маленького Принца» 2376209729

Музично-хореографічна вистава «В пошуках маленького Принца»

160 - 200 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

"У ПОШУКАХ МАЛЕНЬКОГО ПРИНЦА": МУЗИЧНО-ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА
Дивні зловісні події на одному з астероїдів змусили знайомих Маленького принца залишити свої планети. Шукаючи порятунку, вони опиняються на астероїді 332. Саме тут їх зустрічає військовий льотчик Тоні, літак якого зазнав аварії. Юнак одразу впізнає казкових прибульців, адже добре пам’ятає, якими їх описував Маленький принц. До того ж «Маленький принц» - це улюблена книжка його племінниці, якій він пообіцяв розшукати космічного хлопчика та передати від неї листа.

Тоні помічає серед прибульців Роуз і закохується з першого погляду, але його кохання під загрозою, як і сам астероїд 332. Потворні воксанти, на чолі з Шанолюбом, в намаганні підкорити всесвіт, дістались і сюди. Їх нестерпний скрегіт пронизує повітря, як тільки чутно мову людини.

Воксанти полонять Тоні, Роуз та Троянд. Чи вдасться їм врятуватись? Чи захоче Тоні тікати? Чи існує місце, де можна забути про зло?

Хочете дізнатися, чим закінчиться ця захоплива казкова історія? Тоді запрошуємо завітати до нашої зали на музично-хореографічну виставу «У пошуках маленького принца» за мотивами однойменної повісті-казки Антуана Сент-Екзюпері! Початок о 18.00. Тривалість - 50-60хв.
Виставу створено за підтримки Українського культурного фонду.

Композитор – Станіслав Ярецький
Лібрето – Елеонора Пристоп'юк, Юлія Алєксєєва, Станіслав Ярецький

Балетмейстер-постановник – Микола Заволодько
Диригент-постановник – Тарас Мартиник
Режисерка-постановниця, художниця-постановниця – Юлія Алєксєєва
Хормейстерка-постановниця – Катерина Дробіт
Художниці з костюмів: Елеонора Пристоп'юк, Юлія Алєксєєва, Юлія Возна, Анна Островська
Художник з оформлення – Денис Мельник
Художник по світлу – Сергій Невгадовський

Виконавці:

Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії

Балет, хор та дитяча студія ансамблю «Козаки Поділля», художній керівник – Степан Дробіт, головний балетмейстер ансамблю та художній керівник студії – заслужений артист України Сергій Качуринець